Gazcom ... místo, kde se snoubí tradice s moderními technologiemi. Prodej krbů "na klíč", je synonymem této společnosti s tradicí. 

Prodáváme krby nejvyšší možné kvality, kdy je bezpečí a pohodlí prioritou. Naše krby jsou plně ocertifikované a lidé vyškolení v zahraničí. Pracujeme s výrobky, které jsou zcela zakázkové, kdy se jedná o řemeslnou ruční práci s náležitou pečlivostí. 

Prodáváme výrobky, ve kterých jsou obsaženy nejnovější technologie, díky kterým se s plynovými krby ocitáte v maximálním bezpečí. Senzory lidského tepla, neviditelné reproduktory, ze kterých se ozývá praskání dřeva, 3D efekty, anti-reflexní sklo, které pouhým okem nespatříte, "okrasný" popel, napojení na inteligentní systém Vašeho domova, ale zejména výrazné teplo ... to jsou základní parametry krbů A'La Carte.

Jako jediní na trhu Vám zaručujeme certifikace, vyškolené zaměstnance v zahraničí, poradenství, zpracovní projektové dokumentace, revize krbů podle norem a u mnohých značek výhradní zastoupení pro střední Evropu. 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla