Planika působí na trhu již 10 let. Společnost za tu dobu získala postavení světového lídra v oblasti výroby a distribuce bioetanolových krbů. Jejich cílem je zajistit, aby skutečný, přirozený oheň byl zasazen do moderního designu. To je důvod, proč spolupracují s architekty a interiérovými designéry, jako je například Christophe Pillet, Arik Levy a Serge Atallah.

V zájmu zajištění nejvyšší kvality produktů Planika, specialisté neustále modernizují implementované technologie. Proto jsou jediná společnost na světě, která používá tak pokročilé patentované technologie, jako je technologie BEV. Planika bioetanolové krby jsou nejuniverzálnější produkty na trhu, vhodné pro moderní i tradiční, komerční i soukromé interiéry. Některé z nich jsou navrženy takovým způsobem, že je možné je používat venku, například na zahradní terasu jako dekorace.

Planika krby spalují speciální etanol na bázi paliva zvaný FANOLA. Je to biologicky čisté, ekologické palivo založené na ethanolu extrahovaného z rostlin, které prošly dvojím procesem úpravy. Fanola je obnovitelný zelený zdroj energie, získaný fermentací sacharinu. To má neutrální dopad na životní prostředí. Hořící proces paliva Fanola ® je popisován jako "čistý", vedlejší produkty procesu spalování jsou pouze : teplo, CO2 a vodní pára. Nejsou vypouštěny do ovzduší žádné škodlivé látky, při spalování nevzniká žádný kouř, ani zápach, ani žádný popel. Speciální složení paliva Fanola ® bylo vytvořeno ve firemních laboratořích. Po celé sérii testů získalo boipalivo Fanola ® pozitivní hodnocení od mezinárodních certifikačních orgánů.

 

    

 

 

Attachments:
Download this file (Planika - katalog - 2018.pdf)Planika - katalog - 2018.pdf[ ]10549 kB
Joomla templates by a4joomla