Belgické společnost Vero Design vytváří ručně vyráběné a unikátní krby na plyn i na dřevo. Krb Vero Design Vám bude postaven na míru a podle Vašeho přání. Se společnotí Vero Design se ocitáte ve světě, kde limity neexistují a vaše fantazie nemá hranic. Od naprosto neobvyklých a luxusních tvarů, až po krby otevřené nebo uzavřené. Jsou jedinečné a nenapodobitelné. 

Vero Design nabízí krby jak uzavřené -  pod označením Gala, které mají odtah klasický komínový ( jednoduchá trubka) a nebo odtah vyvážený ( trubka v trubce ), tak krby otevřené - pod značkou Nippon s klasickým komínovým odtahem ( jednoduchá trubka). Významnou nadstandardní položkou je tzv. duální sklo, které zabraňuje sálání tepla sklem do místnosti. Teplota vnějšího skla je 30-40°C. Tato varianta je vhodná do komerčních prostor ( autosalony, butiky, restaurace, lobby ), ale také do interiéru, kde jsou malé děti. 

Tvary otevřených i uzavřených krbů mohou být horizontální, obdélníkové, čtvercové, rohové ( pod lomem rohu dle požadavku klienta) , třístranné, třístranné divider, průhledové, samostatně stojící, 360 °C, trojúhelníkové a další ... 

Délka plynových krbů může být až 10m. Vybavení krbu je ve standardu vždy s kamínky ve spalovací komoře. Za příplatek lze objednat antireflexní sklo (,neviditelné  = 80 % pohlcení reflexe), reflexní systém plamenů,  lávové kameny a nebo velká keramická polena na lávových kamenech a žhnoucích uhlících. Další příplatkovou položkou je napojení na inteligentní systém domu, ventilátor odtahu, včetně ztlumovače hluku u otevřených krbů, atd ... Termostatické dálkové ovládání je samozřejmostí. 

Vero Design nabízí svým klientů vedle plynových krbů, také krby na dřevo. I tyto krby jsou vyráběny podle požadavků klienta -  a´la carte.  Může tedy jít o krby pohledové horizontální, čtvercové, rohové, třístranné, samostatně stojící, závěsné 360° a tak dále ...

 

                                   

Attachments:
Download this file (Vero Design Catalogus 2017-02-EN-mail.pdf)Vero Design Catalogus 2017-02-EN-mail.pdf[ ]5111 kB
Download this file (Vero Design Projects-small.pdf)verodesign[ ]2156 kB
Joomla templates by a4joomla