Gazcom ... místo, kde se snoubí tradice s moderními technologiemi. Prodej krbů "na klíč", je synonymem této společnosti s tradicí. 

Prodáváme krby nejvyšší možné kvality, kdy je bezpečí a pohodlí prioritou. Naše krby jsou plně ocertifikované a lidé vyškolení v zahraničí. Pracujeme s výrobky, které jsou zcela zakázkové, kdy se jedná o řemeslnou ruční práci s náležitou pečlivostí. 

Prodáváme výrobky, ve kterých jsou obsaženy nejnovější technologie, díky kterým se s plynovými krby ocitáte v maximálním bezpečí. Senzory lidského tepla, neviditelné reproduktory, ze kterých se ozývá praskání dřeva, 3D efekty, anti-reflexní sklo, které pouhým okem nespatříte, "okrasný" popel, napojení na inteligentní systém Vašeho domova, ale zejména výrazné teplo ... to jsou základní parametry krbů A'La Carte.

Jako jediní na trhu Vám zaručujeme certifikace, vyškolené zaměstnance v zahraničí, poradenství, zpracovní projektové dokumentace, revize krbů podle norem a u mnohých značek výhradní zastoupení pro střední Evropu. 

 

 

 

Belgické společnost Vero Design vytváří ručně vyráběné a unikátní krby na plyn i na dřevo. Krb Vero Design Vám bude postaven na míru a podle Vašeho přání. Se společnotí Vero Design se ocitáte ve světě, kde limity neexistují a vaše fantazie nemá hranic. Od naprosto neobvyklých a luxusních tvarů, až po krby otevřené nebo uzavřené. Jsou jedinečné a nenapodobitelné. 

Vero Design nabízí krby jak uzavřené -  pod označením Gala, které mají odtah klasický komínový ( jednoduchá trubka) a nebo odtah vyvážený ( trubka v trubce ), tak krby otevřené - pod značkou Nippon s klasickým komínovým odtahem ( jednoduchá trubka). Významnou nadstandardní položkou je tzv. duální sklo, které zabraňuje sálání tepla sklem do místnosti. Teplota vnějšího skla je 30-40°C. Tato varianta je vhodná do komerčních prostor ( autosalony, butiky, restaurace, lobby ), ale také do interiéru, kde jsou malé děti. 

Tvary otevřených i uzavřených krbů mohou být horizontální, obdélníkové, čtvercové, rohové ( pod lomem rohu dle požadavku klienta) , třístranné, třístranné divider, průhledové, samostatně stojící, 360 °C, trojúhelníkové a další ... 

Délka plynových krbů může být až 10m. Vybavení krbu je ve standardu vždy s kamínky ve spalovací komoře. Za příplatek lze objednat antireflexní sklo (,neviditelné  = 80 % pohlcení reflexe), reflexní systém plamenů,  lávové kameny a nebo velká keramická polena na lávových kamenech a žhnoucích uhlících. Další příplatkovou položkou je napojení na inteligentní systém domu, ventilátor odtahu, včetně ztlumovače hluku u otevřených krbů, atd ... Termostatické dálkové ovládání je samozřejmostí. 

Vero Design nabízí svým klientů vedle plynových krbů, také krby na dřevo. I tyto krby jsou vyráběny podle požadavků klienta -  a´la carte.  Může tedy jít o krby pohledové horizontální, čtvercové, rohové, třístranné, samostatně stojící, závěsné 360° a tak dále ...

 

                                   

Attachments:
Download this file (Vero Design Catalogus 2017-02-EN-mail.pdf)Vero Design Catalogus 2017-02-EN-mail.pdf[ ]5111 kB
Download this file (Vero Design Projects-small.pdf)verodesign[ ]2156 kB

Planika působí na trhu již 10 let. Společnost za tu dobu získala postavení světového lídra v oblasti výroby a distribuce bioetanolových krbů. Jejich cílem je zajistit, aby skutečný, přirozený oheň byl zasazen do moderního designu. To je důvod, proč spolupracují s architekty a interiérovými designéry, jako je například Christophe Pillet, Arik Levy a Serge Atallah.

V zájmu zajištění nejvyšší kvality produktů Planika, specialisté neustále modernizují implementované technologie. Proto jsou jediná společnost na světě, která používá tak pokročilé patentované technologie, jako je technologie BEV. Planika bioetanolové krby jsou nejuniverzálnější produkty na trhu, vhodné pro moderní i tradiční, komerční i soukromé interiéry. Některé z nich jsou navrženy takovým způsobem, že je možné je používat venku, například na zahradní terasu jako dekorace.

Planika krby spalují speciální etanol na bázi paliva zvaný FANOLA. Je to biologicky čisté, ekologické palivo založené na ethanolu extrahovaného z rostlin, které prošly dvojím procesem úpravy. Fanola je obnovitelný zelený zdroj energie, získaný fermentací sacharinu. To má neutrální dopad na životní prostředí. Hořící proces paliva Fanola ® je popisován jako "čistý", vedlejší produkty procesu spalování jsou pouze : teplo, CO2 a vodní pára. Nejsou vypouštěny do ovzduší žádné škodlivé látky, při spalování nevzniká žádný kouř, ani zápach, ani žádný popel. Speciální složení paliva Fanola ® bylo vytvořeno ve firemních laboratořích. Po celé sérii testů získalo boipalivo Fanola ® pozitivní hodnocení od mezinárodních certifikačních orgánů.

 

    

 

 

Attachments:
Download this file (Planika - katalog - 2018.pdf)Planika - katalog - 2018.pdf[ ]10549 kB

Naprosto unikátní a výjimečné uzavřené plynové krby s hloubkou samotného topeniště 48 cm nebo 58 cm. Rozměr předních oken těchto krbů je na šířku od 70 cm do 160 cm a na výšku od 70 cm do 130 cm. Rozměr krbu závisí na přání klienta. Lze si vybrat krby pohledové a to jak horizontální tak vertikální. Tyto krbové vložky díky nabídce jejich pozadí ( hladké, černé sklo, vroubkovaná litina, červené cihly, bílé cihly, černé cihly) se hodí jak do supermoderních prostor, tak do zámeckých a klasických interiérů. Díky své konstrukci je lze zasadit přímo do podlahy, což vytváří dojem pokračování podlahy přímo do krbu. 

Nadstandardní výbavou těchto krbů je neviditelné sklo HD, které pohlcuje veškeré reflexe, což umocňuje pocit otevřeného topeniště. 

Další nadstandardní položkou je systém ozvučení krbu, kdy hlasitost praskání lze ovládat dálkovým ovladačem. Tyto krbové vložky mají vždy vyvážený odtah 130/200 mm. 

Firma Cosyflame také nabízí rohové krby pod označením Rotario, opět s vyváženým odtahem. 

 

    

 

Představujeme Vám krby na elektřinu s možností topného efektu a nebo pouze dekorace, které josu certifikované a jsou v nejvyšší možné kvalitě. Tyto elektrické krby mají širokou škálu variant a povrchů, ze kterých si lze vybrat krb, sestavený dle Vašich přání. 

D&H mají ty nejnovější technologie, které lze u krbů na elektřinu mít, jsou elegantní, realisticé a bezúdržbové. 

Proč si tedy nezajistit, díky pouhému stitku dálkového ovládání, nezapomenutelný okamžik, který může trvat věčně ? ... 

 

Joomla templates by a4joomla