Luxus, originalita, odvážnost, čistota ... 

 

Lavante -  Dřevěné vany a umyvadla z dubu s dvanácti vrstvami laku. Přizpůsobení na míru, posázení loga českými granáty, včetně certifikátu jejich pravosti a možnost použití drahých kamenů na logo podle přání klienta ... To a mnohem více poskytují dřevěné skvosty v podobě umyvadel a van Lavante.

Spokojenost člověka je spojena s životní pohodou, která je poskládána z krásny jednotlivých okamžiků. Takové chvíle si můžete vychtnat i Vy s luxusními koupelnovými výrobky, které vytvoří z Vaší koupelny neobyčejně atraktivní prostor pro relaxaci a pohodu. Díky důmyslně navrženému designu si můžete vychutnat intenzivní pocity klidu a harmonie. 

 

 

 

Adriani e Rossi  - Luxusní zelené stěny jsou vytvořeny pro až 70% vlhkost. Nepotřebují vodu, nepotřebují péči, nerostou, jsou živé. Zelené stěny, které Vám dodáváme byly vytvořeny nejlepšími technologickými postupy. Jsou určeny pouze do interiéru a nepotřebují denní světlo. Barva zůstává stejná jako v den instalace. Jsou organické. Zeléné stěny lze vytvořit A'La Cart. 

Jak je možné, že jsou "živé" a chovají se jako umělé květiny?

Díky dostatku času a mnohaletým zkouškám v chemických laboratořích, se Adriani e Rossi podařilo vysát mízu z "živých" rostlin a nahradit ji směsí, kde je velmi důležitá složka cukru. To způsobilo "nesmrtelnost" lišejníků, mechů spolu s listovým a následné zachování stejného vzhledu.

 

 

 

Attachments:
Download this file (Catalogue LAVANTE 2016.pdf)Catalogue LAVANTE 2016.pdf[ ]11879 kB
Joomla templates by a4joomla