Společnost Bellfire působí na holandském trhu od roku 1928. Tato rodinná společnost kombinuje tradiční hodnoty s moderními technologiemi, kdy je použita nejvyšší kvalita pro daný sortiment. 

Každý krb Bellfire má spalovací komoru z dvojité stěny, žáruvzdorné oceli a žáruvzdorného laku. 

Všechny krbové vložky chrání životní prostředí a šetří energii. Vnější obal vložky je vyroben z nejkvalitnější silné oceli, což zajišťuje optimální tepelný výkon a zajišťuje dlouhou životnost krbu. 

Bellfire vyrábí širokou typovou škálu krbů, od horizontálních, vertikálních, průhledových, až po rohové a třístranné. Od velikosti XS až do velikosti XXL. Krby mají skryté rámečky, což umožňuje  zabudovat tyto vložky do již existujících krbových otvorů a nebo do samotné stěny. Běžnou standardní výbavou je centrální nebo lineární hořák, dálkové ovládání, keramická polena a malé bílé/šedé kamínky. 

Společně k těmto plynovým vložkám je nabízeno také velké množství nadstandardních prvků, jako je vysoce účinný hořák Prime Fire, antireflexní sklo, reflexní systém plamenů, wi-fi modul, deseticentimetrový rám, kamenný sokl, nastavitelné nožičky a konvekční systém na odvod teplého vzduch přímo z krbové vložky. 

Bellfire nabízí plynové krby jak s konvenčním odtahem ( jednoduchá trubka - průměr 100 mm a s účinností 2 - 7 kW), tak plynové krby s vyváženým odtahem ( trubka v trubce ) o průměrech 100/150 mm nebo 130/200 mm, v závislosti na rozměru hořáku s účinností od 2 - 10 kW. 

Homologace pro použití v ČR je samozřejmostí 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla