V široké škále našich luxusních produktů lze nalézt i krby, které jsou předem přesně dané, tzv.sériově vyráběné. V tomto případě nelze měnit tvar, ani velikost a váhu nebo design. 

Je ale možné si vybrat materiál obestavby a krbovou římsu spolu s příslušenstvím. 

Naši vyškolení pracovníci vše zaměří a navrhnou nejvhodnější alternativy, poskytnou poradenství, instalaci a pozdější pravidelné roční servisy. 

Pojdtě si spolu s GAZCOMem vytvořit útulný domov ... 

 

 

 

 

 

 

Společnost Bellfire působí na holandském trhu od roku 1928. Tato rodinná společnost kombinuje tradiční hodnoty s moderními technologiemi, kdy je použita nejvyšší kvalita pro daný sortiment. 

Každý krb Bellfire má spalovací komoru z dvojité stěny, žáruvzdorné oceli a žáruvzdorného laku. 

Všechny krbové vložky chrání životní prostředí a šetří energii. Vnější obal vložky je vyroben z nejkvalitnější silné oceli, což zajišťuje optimální tepelný výkon a zajišťuje dlouhou životnost krbu. 

Bellfire vyrábí širokou typovou škálu krbů, od horizontálních, vertikálních, průhledových, až po rohové a třístranné. Od velikosti XS až do velikosti XXL. Krby mají skryté rámečky, což umožňuje  zabudovat tyto vložky do již existujících krbových otvorů a nebo do samotné stěny. Běžnou standardní výbavou je centrální nebo lineární hořák, dálkové ovládání, keramická polena a malé bílé/šedé kamínky. 

Společně k těmto plynovým vložkám je nabízeno také velké množství nadstandardních prvků, jako je vysoce účinný hořák Prime Fire, antireflexní sklo, reflexní systém plamenů, wi-fi modul, deseticentimetrový rám, kamenný sokl, nastavitelné nožičky a konvekční systém na odvod teplého vzduch přímo z krbové vložky. 

Bellfire nabízí plynové krby jak s konvenčním odtahem ( jednoduchá trubka - průměr 100 mm a s účinností 2 - 7 kW), tak plynové krby s vyváženým odtahem ( trubka v trubce ) o průměrech 100/150 mm nebo 130/200 mm, v závislosti na rozměru hořáku s účinností od 2 - 10 kW. 

Homologace pro použití v ČR je samozřejmostí 

 

 

 

Pozoruhodné atraktivní a vysoce efektivní krby na pevná paliva - na dřevo. 
Panoramatické, samostatně stojící krby, jsou ideální kombinací technologie a inovativních materiálů, které poskytují moderní nádech oblíbených stylů krbů z minulé éry. Žádné kovové profily ve skle kolem roštu neruší pohled na oheň z jakéhokoliv úhlu. Skleněné panely jsou elektricky ovladatelné a zasouvají se do základny krbu. 

 

Společnost Jidé je belgická firma, zabývající se výrobou krbů na pevná paliva -  na dřevo. Zaměřuje se zejména na krby samostatně stojící v prostoru. Jidé je zárukou pohodlí a bezpečnosti v případě, že si vyberete krb tohoto druhu. 

Lidé používají oheň již od počátků naší civilizace a stále je jedním z nejvíce používaným prvkem pro zateplení prostoru a zpříjemnění atmosféry. Společně s Jidé lze vytvořit neopakovatelnou atmosféru doplněnou o vůni dřeva a vytvářející pocit domova. 

Veškeré designové návrhy jsou zpracovávány tak, aby jste si pohled na plápolající oheň mohli plně vychutnávat. Proto tyto krby mají velká skla a naprosto funkční linie, což umožňuje pozorovat oheň v celé jeho kráse. 

Stylový na pohled, snadno ovladatelný, s efektivním spalováním a se zaručenou značkou kvality ... 

Pojďte si zútulnit Váš domov ... 

 

 

 

Značka Barbas pro Vás vyrábí krby na dřevo již od roku 1976. Díky zkušenostem, díky klientům s neuvěřitelnou škálou různorodých přání a představ, díky pestré škále zemí a kultur, do kterých své výrobky posílají, Vám dokáže nabídnout krby přesně dle stylu Vašeho prostoru. 

Maximálně se přizpůsobí a jako vytvořená právě pro Vás, zapadne do Vašeho interiéru. 

Pojďte se nechat hýčkat ... 

Attachments:
Download this file (BARBAS katalog 2019 BOX.pdf)BARBAS katalog 2019 BOX.pdf[ ]7224 kB
Download this file (BARBAS katalog 2019 dřevo.pdf)BARBAS katalog 2019 dřevo.pdf[ ]11332 kB
Joomla templates by a4joomla