Společnost Gazcom s.r.o., byla založena roku 2005 s cílem přinést na trh nové, moderní a luxusní produkty ... plynové krby. Cílovou skupinou se stali majitelé rodiných vil, hotelů, luxusních srubů, restaurací, butiků a dalších luxusních nemovitostí. 

S postupem času začala společnost Gazcom spolupracovat s těmi největšími kapacitami přes stavební průmysl ve střední Evropě a míří dál, především na Západ.

Z velké škály společností, které byly na výběr, vybralo vedení GAZCOMu nejlepší z nejlepších a proto se Váš sen v podobě fascinujícího prostoru stává s GAZCOMem skutečností.

Zcela se přizpůsobíme Vaší fantazii a dalším požadavkům. Lze si vybrat produkty vytvořené na míru Vašim představám a nebo sériovou výrobu.

Společnost Gazcom je jediná firma na daném trhu, která je plně ocertifikovaná, tudíž bezpečná a se zárukou. Naši lidé Vám poskytnou stoprocentní servis.  V široké škále našich služeb jsou: poradenství, vizualizace, zaměření, jednání s Vaším architektem, objednání, instalace, servisy záruční i pozáruční a další činnosti, které by měly být s Vaším prostorem spjaté.

 

Joomla templates by a4joomla